jak pracujeme

1

první kontakt

Kontaktujte nás na telefonním čísle 604 206 505, e-mailem nebo pomocí poptávkového formuláře. Dohodneme si s Vámi rozsah oprav nebo k Vám osobně zajedeme na bezplatnou konzultaci.

2

konzultace zdarma

V rámci bezplatné konzultace zjistíme stav kulečníkového stolu: je-li potřeba vyměnit plátno, mantinely nebo kapsy, vyrovnat stůl, opravit desku a další. Na základě rozsahu potřebných úprav, rozměru stolu a vybraného plátna vytvoříme cenovou nabídku a dohodneme termín opravy.

3

provedení služby

V předem určený termín k Vám dorazíme. Po vykonání všech dohodnutých služeb bude Váš kulečník jako nový.

nabízené služby

1

potahování kulečníků

Potahování kulečníku

Potahujeme všechny typy kulečníkových stolů: pool, karambol, snooker i stoly na ruskou pyramidu. Opravujeme stoly v domácnostech, hospůdkách i hernách. Máme bohaté zkušenosti: připravovali jsme například stoly pro Mistrovství ČR v snookeru 2012 a potahovali jsme stoly pro Billard Centrum.

2

výměna bandů

Výměná bandu

Kromě potahování kulečníků se věnujeme i dalším opravám jako je výměna gumových mantinelů, tzv. bandů. Při hraní se mantinely opotřebovávají. Pro kvalitní hru je potřeba nechat pravidelně bandy kontrolovat a případně vyměnit.

3

vyvážení kulečníků

Vyvážení kulečníku

Při opravě kulečníků je vyvážení stolu samozřejmostí. Používáme speciální vodováhu, která zajistí dokonalou rovinu Vašeho stolu. Máte-li nový stůl a chcete si ho nechat profesionálně vyvážit, kontaktujte nás.

4

přeprava kulečníků

Přeperava kulečníku

Kromě servisu kulečníkových stolů nabízíme také jejich přepravu. Ať už potřebujete převézt kulečník z jedné herny do druhé, nebo z domu na chatu, rádi Vám dopravu zajistíme.

5

montáž kulečníků

Montáž kulečníku

Pokud jste si koupili nový kulečník, neváhejte se na nás obrátit. Rádi Vám ho přivezeme a profesionálně smontujeme a vyvážíme.

6

fotbálky pro vozíčkáře

Fotbálky pro vozíčkáře kulečníku

Vyrábíme a upravujeme fotbálky na míru. Specializujeme se na výrobu fotbálku pro vozíčkáře. Upravená konstrukce a snížená výška desky je speciálně uzpůsobena pro snadnou obsluhu a pohodlí hráčů. Upravené fotbálky jsou vhodné nejen pro vozíčkáře, ale i pro děti.

Kontakt

Antonín Kacbal - Kulečníkový servis

Adresa: Antonín Kacbal - kulečníkový servis
Rezlerova 284, 10900 Praha 10
IČ: 86575911

Tel.: +420 604 206 505

E-mail: kacbal@kulecniky-servis.cz